Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Trwałe, wytrzymałe i estetyczne słupki ogrodzeniowe. Oferta firmy obejmuje wiele typów słupków ogrodzeniowych w zależności od zastosowania i rodzaju ogrodzenia. Słupki ogrodzeniowe znajdują zastosowanie w ogrodzeniach siatkowych i panelowych.

Rodzaje słupków ogrodzeniowych:

  • słupki do paneli ogrodzeniowych (a), 
  • słupki do siatki plecionej (b),
  • słupki do siatki zgrzewanej(c).

 

W systemie siatkowym PANDEMIT stosujemy słupki stalowe o przekroju okrągłym i średnicach D=42,4mm (słupki pośrednie i podporowe) oraz D=48,3mm (słupki początkowe i narożne). Przy ogrodzeniach siatkowych o wysokości pow. H=1700 stosujemy słupki o średnicy D=45mm. W standardzie słupki pośrednie mają odpowiedni wywiercone otwory do zamocowania drutu naciągowego za pomocą przelotek wbijanych. Każdy słupek, poza słupkami podporowymi, wyposażony jest w kapturek z tworzywa PVC. Słupki podporowe należy zamocować za pomocą nakładek. 

Wszystkie produkowane słupki ogrodzeniowe wykonywane są w dwóch wersjach wykończenia: ocynkowana oraz DUPLEX. Wyjątkiem są słupki Univerplast, które dostępne są tylko w wersji DUPLEX. 

Standardowe wysokości słupków:Słupki ogrodzeniowe - dane techniczne:

 

Rozwiązania konstrukcyjne: