Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Kapturek

Zabezpieczenie słupka ogrodzeniowego przed działaniem czynników atmosferycznych. Wykonany z mrozoodpornego i termoplastycznego tworzywa PVC.

Nasadka

Element gwarantujący solidne ,trwałe i estetyczne połączenie słupków podporowych z pośrednimi i narożnymi. Wykonany ze stopu aluminium.

Przelotka

Element mocujący drut naciągowy do słupka pośredniego. Wykonany z mrozoodpornego tworzywa sztucznego. Wyposażony w stalowy, ocynkowany trzpień rozporowy, stabilizujący położenie drutu naciągowego.

Opaska

Element umożliwiający połączenie napinacza i nasadki ze słupkiem pośrednim i narożnym. Wykonany ze stali nierdzewnej, powlekany poliestrem.

Napinacz

Służy do napinania drutu naciągowego, mocowany do słupka za pomocą opaski i śruby mocującej. Rolka napinacza wykonana jest jako odlew staliwny.

Śruba mocująca

Śruba mocująca pręt sprężający, wykonana ze stali nierdzewnej lub ocynkowana. Wyposażona w dwie nakrętki kontrujące i podkładki.

Część pomocnicza

Umożliwia montaż dwustronny słupka podporowego i napinacza na jednej rzędnej wysokości. Wykonana ze stali nierdzewnej.

Drut naciągowy / montażowy

Drut naciągowy służy do mocowania siatki plecionej. Wykonany z drutu ocynkowanego powlekanego PVC . (1) naciągowy 2.7/4.0 mm, (2) mocujący 1.0/1.6 mm. Konfekcjonowane (1): 65, 125, 250m; (2): 30m

Pręt sprężający

Element umożliwiający zamontowanie siatki plecionej do słupków narożnych. Wykonany z drutu dn= 8mm, ocynkowany i powlekany.

Wymienione akcesoria montażowe ułatwiają montaż ogrodzenia siatkowego, wpływają bezpośrednio na trwałość, solidność i estetykę ogrodzenia. Każdy z elementów cechuje wysoka odporność na korozję i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.